Drodzy Klienci,
Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta i świadczone usługi były na najwyższym poziomie, jako osoby, które mają doświadczenie i kwalifikacje w pracy ze zwierzętami swoją pracę wykonujemy profesjonalnie, a co najważniejsze kochamy zwierzęta, rozumiemy je i znamy ich potrzeby. Do transportu zwierząt podchodzimy tak jak do każdej pracy ze zwierzętami, którą wykonujemy- chcemy, aby ich podróż do nowego domu przebiegała w sposób przyjemny i w jak najmniejszym stresie, żeby wyglądała tak, jak chcemy, żeby wyglądała podróż naszych własnych psów, które hodujemy :-). Oprócz tego proponujemy w swojej ofercie możliwość pozostawienia pupila w naszym hotelu, jeśli podróż jest długa lub możliwość przejazdu bezpośredniego nierealna służymy Państwu pomocą. Z doświadczenia wiemy, że krótki odpoczynek ma bardzo pozytywny wpływ na każde zwierzę, a możliwość zapoznania się z nami jako osobami towarzyszącymi powoduje, że czworonogi dużo lepiej znoszą podróż, w mniejszym zdecydowanie stresie. Nasz hotel Canis Maior otwarty dla wszystkich czworonogów umożliwi krótki odpoczynek i relaks w przyjemnym zacisznym miejscu z dużym ogrodem, gdzie czworonogi mogą liczyć na zabawę i drobne szaleństwo :).
Znajdujemy się w bliskiej odległości od lotniska Chopina w Warszawie w związku z tym transport do i z lotniska jest też możliwy.

Komfort Twojego zwierzaka jest dla nas wartością nadrzędną.
Komfort Państwa zwierzaka jest dla nas najważniejsza dlatego samochody, którymi dysponujemy są to samochody osobowe, które wykorzystuje się również do transportu osób, ale dostosowane i zatwierdzone przez Powiatowego Lekarza Weterynarii do przewozu zwierząt. Samochody są klimatyzowane i mają system GPS, w związku z tym bez problemu można je zlokalizować. Posiadamy licencję TYP 2 do przewozu zwierząt na dalekie odległości, a także licencje dla konwojenta zwierząt. Nasi podopieczni przewożeni są w wygodnych i bezpiecznych transporterach, dbamy o to, aby były one dostosowane do ich wielkości, a także po każdym transporcie czyszczone i dezynfekowane zgodnie z zaleceniami PIW. Staramy się tak opracowywać trasę, żeby podróż zwierząt była możliwie jak najkrótsza, a przy tym, aby miały one wystarczającą ilość postojów.